alej

alej

sobota 10. února 2018

Sídliště...:-)

...tak už máme doma úplné sídliště...:-)))...Néé... ty dva nové...šedý a malý bílý jsme objednala Terezce a vezmu si od ní pak velký zeleno šedý...:-)))..K ní do bytečku se ten tmavě šedý bude krásně hodit...a k nám zase ten její zeleno šedý....:-)) To je dobrý obchod...:-))) Když se ale večer rozsvítí, tak si umím představit, že je mám všechny...:-)))        ...a pak jsem dneska pootevřela krabici s nápisem "JARO" a vyletěl na mě tenhle ptáček...:-) 
                                                   Tak už zpátky do krabice nemusel...:-)                                                              Pěkný sobotní večer...
                                                                              :-)

                                                                           Sabi♥

                                                                       

7 komentářů:

 1. Sabčo, domečků není nikdy dost! To dá rozum :o) Sice s jinými věcmi, ale mám to tak taky :o) A jako to šíří radost, že?!
  K.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásně sis naaranžovala a rozsvítila sídliště. A ptáček ? .... jaro už brzy zaťuká na naše okna, že?
  Hezkou neděli!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No už aby to bylo...:-) Moc tu zimu nemusím...a tak mám pocit, že čas do jara odpočítávám... jako děti dny na adventním kalendáři do Ježíška...:-)))Ale jak se přehoupne únor, je už jaro skoro cítit...:-)...Pěkné dny Hani...S:-)

   Vymazat
 3. Můžu se zeptat kde se objednávají takové domečky? Děkuji :-) .
  A jako vždy - krásno a útulno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásné by bylo napsat...ty jsem si vyrobila...:-) Ale není tomu tak...Jsou koupené v Dedře... https://www.dedra.cz/cs/da13322-keramicky-domecek-na-cajovou-svicku-smetanovy?ppk=294465 a stále je mají....:-) A ten béžový je z Jysku. Pěkné dny Marti..S:-)

   Vymazat