alej

alej

čtvrtek 11. května 2017

Krmení dravé zvěře....

....jedna podvečerní večeře...:-)...je to kouzelné, vydržela bych se na ty malé ptáčky dívat celý den...a ty projevy, když se maminka blíží...to se nedá popsat....ale to asi určitě všichni znáte...a já asi stárnu, protože mě to začíná dojímat...:-) Stála jsem tam a čekala a čekala...a něco málo se mi podařilo nafotit. Miminka rostou jako z vody...protože o víkendu byla poloviční...a za chvilku budou pryč...Musím vám ty fotky ukázat všechny...když už jsem tam tak dlouho stála....:-)))))))


....a teď ta večeře....
                                                 ...je to mázlé...tak ale... alespoň něco...:-)...jinak naše zahrádka krásně kvete...:-)
...a sousedům zase krásně kvete clematis.......mějte krásný víkend...
S:-)

6 komentářů:

 1. Sabčo, krásně nafocená večeře. My máme také hnízdečko, ani nevím jakých ptáčků, na hliníkovém žebříku. Jenže na mne je to moc vysoko. Takže vidím jen jak rychle rostou a stále švitoří.
  Přeji krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem tam zedníkům sebrala židli abych na ně trochu viděla...:-)))...taky nevím co je to za ptáčky...ale jsou kouzelní....Tak je třeba uvidíte až vyletí...Také přeji krásný víkend Dáši....

   Vymazat
 2. Roztomilí zobáčci, taky bych se nad nimi dojímala:-).
  Zelenohnědá barva je typicky přírodní kombinace, tak proč ji nemít na zahradě:-).
  Však ona za čas ta zahrada rozkvete, Sabčo.
  Hezký večer
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo Henriet....já vím...ale ještě to bude dloooouho trvat...:-))) Na ptáčky jsem se šla dneska zase podívat....a už tam nejsou....:-(....už odletěli do světa...:-)) Pěkný večer :-)

   Vymazat
 3. Myslím,že to byla rodinka rehků zahradních :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo ...byla...:-)...včera jsem to hledala....:-)...a našla....:-) Tak třeba příští rok zase zavítají....:-) Pěkný den S:-)

   Vymazat